Müşteri Hizmetleri 444 76 42

Her türlü sorunuz için bizi arayabilirsiniz.

Hakkımızda

Aslen bir İtalyan markası olan Conti, sektörde 40 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Conti Elektrikli Ev Aletleri 2010 yılında DIGICOM grup şirketleri çatısı altında yerini aldıktan sonra, sürekli inovatif ve kaliteli üretime odaklanarak yoluna devam etmektedir.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan Conti, Digicom’un üretim becerisi, yaygın satış ve teknik servis ağı ile güçlenerek kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Conti Elektrikli Ev Aletleri, tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak üzere 6 farklı kategoride hizmet sunmaktadır. Her geçen gün ürün yelpazesini son teknolojiye sahip, inovatif ürünler yaratarak geliştirmektedir.

Pratik ve yüksek performanslı ürünleriyle yaşamı kolaylaştırmanın yanı sıra ev işlerini keyifli hale getirmeyi hedefleyen Conti, kaliteli ve çarpıcı tasarımlara sahip ürünleriyle gerek Türkiye’de gerekse dünya pazarlarında aranan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Conti ürünlerini kendi fabrikalarında, komple entegre şekilde tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Conti, tüketicilerin karşılaşabileceği sorunların çözümünde etkin olacak kaliteli teknik servis ilkesi ile de hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımıştır. Teknolojinin merkez üslerinden Hong Kong’ta bulunan ofisi ile dünya trendlerini yakından takip eden Conti ekibi, AR-GE çalışmalarına da yüksek oranda ve sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

Elektrikli ev aletleri üretiminde ve pazarlamasında Türkiye’de başarısını kanıtlayan Conti, ihracat için yaptığı yatırımlarla, Güney Amerika'dan Uzak Doğu'ya kadar dünyanın birçok yerinde "küresel marka" olarak tanınmakta ve tercih edilmektedir.

Digicom Grup şirketi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

tag heuer cn111bba0337 price rolex chronograph gold replica watches uk patek philippe skeleton replica sicura watch wiki swiss replica watches how do i find the value of my rolex kuvarsit watch review fake watches